دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر:
بستری 494 بیمار در بخش‌های کرونایی در بیمارستان‌های استان/ثبت 4 فوتی جدید

22 تير 1400
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر در تاریخ سه شنبه 22 تیر ماه، 494 نفر است.

دکتر سعید کشمیری در مصاحبه با خبرنگار وبدا دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار کرد: در 24 ساعت گذشته 140 بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای 94  مورد به کرونا مثبت، قطعی است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته 112  بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند، که از این تعداد 88  نفر از آنها مثبت قطعی بوده‎اند.
وی با بیان اینکه هم اکنون 42 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه می‌باشند افزود: از این مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، 13 نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.
دکتر کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام شده است، بیان کرد: متاسفانه امروز 4 مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا، 2 آقا  با 71 و 70  سال سن با سابقه بیماری دیابت و کلیوی و 2 خانم با 61 سال سن با سابقه بیماری قلبی و 59  سال سن بدون سابقه بیماری زمینه ای در استان بوشهر به ثبت رسید.
وی افزود: تا کنون  1311  نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون 57905  نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.
دکتر کشمیری اظهار کرد: متاسفانه آمار بستری ها رو به افزایش هست و امروز درآستانه 500 تایی شدن موارد بستری در بیمارستان‌های استان هستیم که نتیجه آن افزایش موارد فوتی در روزهای آینده خواهد بود.

انتهای پیام/ ز.ح.1027

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
    آمار.جدید     کووید19     دبیر.ستاد.کرونا     دکتر.کشمیری        

تاریخ بروز رسانی:   22 تير 1400

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >