دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر:
بستری 407 بیمار در بخش‌های کرونایی در بیمارستان‌های استان/ثبت 3 فوتی جدید

14 تير 1400
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر در تاریخ دوشنبه 14 تیر ماه، 407 نفر است.

دکتر سعید کشمیری در مصاحبه با خبرنگار وبدا دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار کرد: در 24 ساعت گذشته 112 بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای 63  مورد به کرونا مثبت، قطعی است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته 94  بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند، که از این تعداد 79  نفر از آنها مثبت قطعی بوده‎اند.
وی با بیان اینکه هم اکنون 43 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه می‌باشند افزود: از این مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، 13 نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.
دکتر کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام شده است، بیان کرد: متاسفانه امروز 3 مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا، 3 آقا  با 83، 42 و 41 سال سن با سابقه بیماری کلیوی، تشنج و دیابت در استان بوشهر به ثبت رسید.
وی افزود: تا کنون  1281  نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون 54810  نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.
دکتر کشمیری بیان کرد: متاسفانه با آمار بالای بستری‌ها در طی روزهای آینده شاهد افزایش موارد بستری و فوتی در استان هستیم.
وی افزود: اینک کل استان در وضعیت خطرناک قرار دارد اما همچنان دورهمی و مسافرت رفتن پابرجاست که از هم استانی‌های عزیز خواستار گفتن نه به دورهمی در این شرایط و رعایت پروتکل‎‌های بهداشتی هستیم.
انتهای پیام/ ز.ح.1027

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
    آمار.جدید     کووید19     دبیر.ستاد.کرونا     دکتر.کشمیری        

تاریخ بروز رسانی:   14 تير 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >