نحوه شرکت در مسابقه سفیران سلامت دانش آموزی از طریق اپلیکیشن سفیران سلامتی

تاریخ نامه: 21 اسفند 1398
شماره نامه:
 
اطلاع رسانی  |   

 

با توجه به شيوع بيماري کرونا و توجه نکردن مردم به اين امر که در خانه ماندن بهتر است، دفتر سلامت و تندرستي وزارت آموزش و پرورش با همکاري دفتر آموزش و ارتقاي سلامت، دفتر سلامت خانواده، جمعيت و مدارس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي و دانشگاه هاي علوم پزشکي سراسر کشور اقدام به راه اندازي کمپين هر دانش آموز يک سفير سلامت با شعار نه به سفر نه به ديد و بازديد، سالم در خانه بمانيد در اپليکيشن سفيران سلامت نموده است.

با اين اقدام مسابقه اي براي دانش آموزان در اپليکيشن مذکور اجرا مي شود که با توجه به صحبت هاي جناب آقاي دکتر ضياءالديني مديرکل دفتر سلامت و تندرستي با خبرنگار آواي سلامت نحوه شرکت در مسابقه سفیران سلامت دانش آموزی از طریق اپلیکیشن سفیران سلامتی به اين شرح است:

1- ابتدا لینک اپ سفیران سلامت دانش آموزی را از سایت دفتر آموزش و ارتقاء سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به آدرس http://iec.behdasht.gov.ir دریافت و نصب نمایید. اينجا کليک کنيد.

2- از باکس سفیران سلامت دانش آموزی منوی کمپین نه به سفر؛ نه به دید و بازدید حاوی کلیپ کوتاه دانش آموزی، عکس، پیام بهداشتی، نقاشی و ... یکی را انتخاب کنید.

3- متناسب با علاقه و مهارتتان یک یا چند اثر را در بخش خواسته شده وارد نمایید.

4- تاریخ اعلام اسامی سفیران سلامت برگزیده ونحوه دریافت جوایز ولوح تقدیر تا اطلاع ثانوی در اپ مذکور اطلاع رسانی می گردد .کلمات کلیدی:
مسابقه     سفیران.سلامت     دانش.آموزشی    

تاریخ بروز رسانی:   21 اسفند 1398

تعداد بازدید:   ۲
     
 

موارد مرتبط


ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >